geneO™

TO BŁYSKAWICZNY ZABIEG PIELĘGNACYJNY ZAINSPIROWANY NATURĄ. WYKORZYSTUJE BIOLOGICZNE MECHANIZMY ORGANIZMU DAJĄC EFEKT ODMŁODZENIA, DOTLENIENIA I ROZJAŚNIENIA SKÓRY.
Jeśli chcesz :
 • złuszczyć zrogowaciały naskórek i przywrócić gładkość skóry,
 • wyrównać koloryt,
 • poprawić jędrność i elastyczność skóry,
 • zredukować drobne zmarszczki,
 • poprawić wygląd skóry tuż przed ważnym wyjściem

ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną i podrażnioną skórę.

Co to jest geneo™?

geneO™ to przełomowa technologia firmy Pollogen umożliwiająca równoczesną eksfoliację (usuwanie martwych komórek skóry z jej powierzchni), maksymalne dotlenienie skóry i zwiększenie wchłaniania składników aktywnych rewitalizujących skórę. Równoczesne złuszczanie z dotlenianiem skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych formułach preparatów geneO™: NeoBright™ i NeoRevive™, a także powoduje lepsze przyswajanie produktów stosowanych do codziennej pielęgnacji.

W jaki sposób geneo™ dotlenia skórę?

geneO™ wykorzystuje reakcję chemiczną odkrytą w 1904 roku tzw. „efekt Bohra”. Reakcja jest aktywowana na powierzchni skóry przez połączenie kapsułki stworzonej z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z innowacyjnym opracowanym przez Pollogen preparatem w formie żelu. Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego wytwarza na skórze niezliczoną ilość mikropęcherzyków zawierających CO2. Wzrost stężenia CO2 zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry, które niezwykle korzystnie wpływa na efekty wszystkich zabiegów przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry.

Działanie technologii:

Naturalne, głębokie dotlenienie skóry

Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

Złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka
Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.
Wchłanianie składników rewitalizujących skórę

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

Co odczuwa osoba, która poddaje się zabiegowi geneo™?

geneO™ przypomina masaż twarzy połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Tworzące się na skórze mikropęcherzyki na skutek połączenia kapsułki z żelem sprawiają że zabieg jest bardzo odświeżający i przyjemny. Po zabiegu pacjenci czują się odprężeni i zauważają różnicę w swoim wyglądzie. Osoby posiadające skórę wrażliwą mogą odczuwać w trakcie pierwszej części zabiegu podwyższoną temperaturę.

Jak wygląda cera I co odczuwają pacjenci po zabiegu geneo™?
W trakcie zabiegu geneO™ skóra zostaje wzbogacona w tlen i składniki odżywcze zawarte w żelach, dzięki czemu staje się gładka i miękka w dotyku oraz zyskuje świeży, błyszczący i promienny wygląd.
Jaka jest przewaga geneo™ nad innymi zabiegami?
 • geneO™ w odróżnieniu od większości zabiegów eksfoliacji wykonuje się na wilgotnej skórze (nigdy suchej), dzięki czemu zabieg jest łatwy i przyjemny oraz nie powoduje podrażnień.
 • Rezultaty zabiegów pielęgnacyjnych, które wykorzystują podobne elementy zabiegu jak geneO™ nie są stałe ze względu na różnice w jakości produktów — ich świeżość i sterylność może się różnić w zależności od gabinetu. Udając się na zabieg geneO™ masz pewność, że produkty użyte podczas zabiegu ZAWSZE będą świeże i sterylnie czyste oraz że zostanie użyta do zabiegu jego odpowiednia i zalecana ilość, ponieważ żel zabiegowy jest pakowany próżniowo, a dla każdego klienta otwierane jest nowe opakowanie. Jednorazowa jest także kapsułka, która służy do eksfoliacji, sterylne elementy praktycznie eliminują jakiekolwiek możliwości podrażnień.
 • geneO™ NIE wykorzystuje próżni, która może powodować zmiany naczyniowe i/lub uszkodzenia skóry.
 • Istnieje zasadnicza różnica między technikami, które szybko rozprowadzają produkt po skórze, a odżywczym żelem geneO™ : NeoRevive i NeoBright, który jest nakładany warstwowo na całej twarzy i pozostaje na niej w trakcie całego zabiegu, czyli zarówno podczas procesu eksfoliacji i infuzji. Proces natleniania powoduje, że wzbogacona krew napływa do powierzchni skóry na całej twarzy, a nie tylko, jak to ma miejsce w przypadku innych technik, w miejscu przyłożenia małej końcówki próżniowej. Taka wzbogacona krew stanowi system transportowy dla komórek skóry. Produkt jest nakładany na całą twarz i przez długi czas wprowadzany w skórę po eksfoliacji, dzięki czemu możliwa jest jego absorpcja na całej jej powierzchni. Wzbogacona krew odprowadza produkt, zasilając komórki i zapewniając pożądane korzyści. Produkty geneO™ są wzbogacone m.in. w kwas hialuronowy, peptydy, przeciwutleniacze i mogą być produkowane w optymalnych stężeniach, ponieważ są nakładane bezpośrednio na twarz.

Jakie zabiegi można wykonać za pomocą technologii geneo™?

Maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia I ujędrnienia.

Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive® , które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany głowicą geneOmasaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

Efekty zabiegu NeoRevive®:
 • zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu,
 • łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek,
 • poprawia gęstość i ujędrnienie skóry,
 • regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie,
 • naturalnie dotlenia skórę twarzy,
 • zmniejsza pory,
 • nawadnia i odżywia skórę,
 • zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.
Innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.

NeoBright® to doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Efekty zabiegu NeoBright® :
 • rozjaśnia skórę,
 • redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce,
 • naturalnie dotlenia i nawilża skórę,
 • rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie,
 • zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu,
 • poprawia gęstości i odżywienie skóry,
 • wyrównuje koloryt cery,
 • zapewnia długotrwałe korzyści.
Jak często mogę korzystać z zabiegów geneo™?

W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne, czy trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe. Planowanie zabiegów geneO™ raz w miesiącu stanowi doskonały długofalowy program terapii przeciwdziałającej starzeniu się skóry. Najlepszy indywidualny harmonogram zabiegów dobierze specjalista w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Czy geneo™ jest odpowiednim zabiegiem przed „wielkim wyjściem”?

Tak! Zabieg geneO™ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a wygląd skóry i odczucia są znakomite zaraz po jego przeprowadzeniu. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg geneO™ w tym samym dniu lub dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie.

Czy mogę poddać się zabiegowi geneo™, jeżeli mam trądzik?

Tak. Ponieważ złuszczanie naskórka w geneO™ jest bardzo delikatne i nie podrażnia skóry, a ponadto brak próżni niweluje ryzyko roznoszenia się zmian trądzikowych. W przypadku indywidualnych kwestii dotyczących skóry należy skonsultować się z osobą wykonującą zabieg.

Kontakt

ul. Racławicka 22 lok.1
42-217 Częstochowa

513 388 727