ALMA Pixel RF resurfacing skóry

Alma Spadeep Pixel RF

Jeśli chcesz:

 • pozbyć się blizn, rozstępów,
 • ujędrnić zwiotczałą skórę,
 • pozbyć się zmarszczek,
 • przebudować skórę twarzy i okolic lub ciała,
 • pozbyć się przebarwień i innych defektów na skórze.

Skorzystaj z zabiegów ALAMA Pixel RF. Alma To najlepsze urządzenie na rynku do gruntownej przebudowy skóry, tym samym likwidacji mankamentów takich jak: blizny, rozstępy, przebarwienia, wiotkość, zmarszczki.

W gabinet Lazuryt stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość uzyskiwania rezultatów i wysoką efektywność zabiegów. W trosce o komfort naszych Pacjentów wprowadziliśmy do oferty zabiegów na ciało procedury z wykorzystaniem najnowocześniej na świecie, wielofunkcyjnej platformy SpaDeep marki Alma – uznanego na świecie producenta urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Czym jest ALMA SpaDeep ?

To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i innymi głowicami zabiegowymi marki Alma. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

SPADEEP znacznie zmniejsza niedoskonałości skóry związane ze starzeniem się, w tym zmarszczki, linie mimiczne, nierównomierny koloryt i sprężystość skóry. Rozstępy, powierzchniowa pigmentacja i nierówna tekstura skóry są wygładzane i wyrównywane w łatwy i bezbolesny sposób, bez okresu rekonwalescencji.

UniPolar to opatentowana technologia ALMA pozwalająca na głębokie, a jednocześnie bezpieczne podgrzewanie tkanek na różnych głębokościach skóry. Dostarcza skoncentrowaną energię fal radiowych do głębszych warstw skóry bez powodowania dyskomfortu.

Technologia AlmaWave 40,68 MHz głębokie, jednorodne podgrzewanie dla uzyskania widocznych, długotrwałych rezultatów. Tak intensywna energia rozgrzewa wnętrze skóry, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje tworzenie nowego kolagenu, aby zwiększyć grubość skóry.

MICROPLASMA RF – NAJNOWSZA TECHNOLOGIA PLAZMY FRAKCYJNEJ W POŁĄCZENIU Z RADIOFREKWENCJĄ.

Pixel RF to obecnie jedna z bardziej innowacyjnych kuracji służących walce z rozstępami, bliznami, zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, grubą nierówną skórą, czy powstającą z wiekiem wiotkością skóry. Działanie PIXEL RF opiera się na połączeniu siły radiofrekwencji ( mikronakłuwanie + RF)  z mocą plazmy. Symultaniczne działanie tych dwóch technologii pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów w krótszym czasie. Podczas zabiegu wiązka plazmy tworzy swoistą siateczkę mikrouszkodzeń, które powodują silne stymulowanie naskórka do odnowy a w skórze właściwej pobudzają ją do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Specjalnie opatentowana głowica pozwala na traktowanie obszarów nie tylko w obrębie twarzy ale i ciała np. brzucha, nóg, ramion czy innych części.

Na jakie problemy wykonywany jest zabieg ALMA Pixel RF ?

Zabieg jest doskonałą odpowiedzią na:

 • Blizny
 • Rozstępy
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Nierówna faktura skóry
 • Rozszerzone pory
 • Wiotkość skóry
Jak przebiega zabieg ALMA Pixel RF ?

Po konsultacji ze specjalistą i stworzeniu dokumentacji fotograficznej, leczone miejsce jest dezynfekowane i znieczulane. Następnie po dobraniu parametrów odpowiednich dla danej skóry, przystępuje się do właściwego zabiegu.  Zabieg polega na kontrolowanych mikronakłuciach skóry z jednoczesnym podgrzaniem tkanki fala radiową w celu pobudzenia skóry właściwej do przebudowy. Na powierzchni naskórka w czasie zabiegu emitowana jest plazma uszkadzająca naskórek w celu jej całkowitej odnowy. Po zabiegu nakładamy odpowiednie preparaty medyczne poprawiające odnowę skóry i przyspieszające gojenie. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona ok 3-4 dni, może występować delikatne pieczenie i obrzęk. Po zabiegu zaleca się pozostać w domu lub wykonać zabieg przed weekendem.

Czy zabieg ALMA Pixel RF jest bolesny ?

Zabieg narusza naskórek i skórę właściwą, zatem jest najbardziej skuteczny, z tego powodu należy do grupy zabiegów z odczuciem bolesności uśmierzanej znieczuleniem miejscowym.

Zalecenia pozabiegowe:

Na leczonym obszarze należy stosować maść z antybiotykiem łagodzącym podrażnienia. Zaleca się również przemywanie skóry kwasem bornym. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce, powinno się stosować wysokie filtry mineralne SPF ( dostępne u nas w Klinice )  W pierwszej fazie po zabiegu występuje zaczerwienie skóry – trwa to około 12 – 48h następnie dochodzi do procesów łuszczenia się naskórka. Dodatkowo pomiędzy zabiegami w celu odbudowy i zwiększenia efektów kuracji można wykonać u nas zabieg EstGen- silna regeneracja i odbudowa skóry. Ponadto w dniach po zabiegach warto zwiększyć swoją aktywność fizyczną i podaż płynów oraz zmienić dietę na niskokaloryczną.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od problemu skóry oraz stopnia jego zaawansowania należy wykonać ok. 1-6 zabiegów w odstępach jednego miesiąca. Przebieg efektywnej kuracji ustala nasz odpowiednio przeszkolony personel.

Przeciwwskazania:
 • przewlekłe choroby ogólnoustrojowe
 • ciąża
 • nieleczona cukrzyca
 • skłonność do blizn
 • aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

Osoby ze skłonnością do tworzenia się opryszczki przed zabiegiem powinny stosować profilaktycznie maści.

Kontakt

ul. Racławicka 22 lok.1
42-217 Częstochowa

513 388 727