ALMA Unibody

Alma Spadeep UniBody
Jeśli chcesz:
 • pozbyć się tkanki tłuszczowej, nadając ciału nowe kontury,
 • ujędrnić zwiotczałą skórę np. po odchudzaniu lub ciąży.

Skorzystaj z zabiegów ALAMA UniBody. Alma To najlepsze urządzenie na rynku do przywracania idealnych konturów Twojego ciała.

W gabinet Lazuryt stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość uzyskiwania rezultatów i wysoką efektywność zabiegów. W trosce o komfort naszych Pacjentów wprowadziliśmy do oferty zabiegów na ciało procedury z wykorzystaniem najnowocześniej na świecie, wielofunkcyjnej platformy SpaDeep marki Alma – uznanego na świecie producenta urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Czym jest ALMA SpaDeep ?

To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i innymi głowicami zabiegowymi marki Alma. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

SPADEEP znacznie zmniejsza niedoskonałości skóry związane ze starzeniem się, w tym zmarszczki, linie mimiczne, nierównomierny koloryt i sprężystość skóry. Rozstępy, powierzchniowa pigmentacja i nierówna tekstura skóry są wygładzane i wyrównywane w łatwy i bezbolesny sposób, bez okresu rekonwalescencji.

UniPolar to opatentowana technologia ALMA pozwalająca na głębokie, a jednocześnie bezpieczne podgrzewanie tkanek na różnych głębokościach skóry. Dostarcza skoncentrowaną energię fal radiowych do głębszych warstw skóry bez powodowania dyskomfortu.

Technologia AlmaWave 40,68 MHz głębokie, jednorodne podgrzewanie dla uzyskania widocznych, długotrwałych rezultatów. Tak intensywna energia rozgrzewa wnętrze skóry, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje tworzenie nowego kolagenu, aby zwiększyć grubość skóry.

ALMA SpaDeep to innowacyjne urządzenie uznanej izraelskiej marki słynącej z  zaawansowanych technologii laserowych. Urządzenie redukuje tkankę tłuszczową oraz modeluje sylwetkę wpływając również na jakość skóry (usuwanie rozstępów). Urządzenie wykorzystuje połączenie fal radiowych o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. SpaDeep ma kilka programów dzięki czemu zabiegi mają szerokie spektrum działania oraz różne możliwości zastosowania.

Na czym polega modelowanie sylwetki ALMA SpaDeep? (+ fotka głowicy ta sama co przy face )

Innowacyjność urządzenia polega na zastosowaniu  fali radiowej (RF) unipolarnej o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości. (40,68 MHz) z czterema programami penetrującymi skórę i tkankę tłuszczowa na odpowiedniej głębokości. Zabiegi są skuteczne i dają zadawalające efekty, natomiast w przypadku ciężkich przypadłości możemy łączyć np. z falą akustyczną o wysokich częstotliwościach np. STORZ wspomagając działanie lipolityczne upłynnionej tkanki tłuszczowej.

SpaDeep to urządzenie wykorzystujące fale radiowe, które trafiają bezpośrednio do tkanki tłuszczowej nie uszkadzając innych struktur skóry. Dodatkowo głowice masujące poprawiają jędrność skóry. Całość sprzyja usuwaniu rozstępów i poprawie ogólnego wyglądu ciała.

Fale unipolarne pobudzają przekrwienie, cyrkulację limfy i metabolizm w tkankach dzięki czemu trójglicerydy są szybciej transportowane do wątroby i metabolizowane. Połączenie energii fal radiowych i masażu mechanicznego zwiększa metabolizm tkanki tłuszczowej, redukując objętość komórek tłuszczowych, stymulując drenaż limfatyczny i wyraźnie wygładzając teksturę skóry.

Na jakie problemy wykonywany jest zabieg UNIBODY ALMA SpaDeep?

Prawie na wszystkich okolicach ciała zabieg można wykonać celem:

 • redukcji tkanki tłuszczowej,
 • modelowania kształtu,
 • poprawy jędrności skóry na ciele
 • redukcji cellulitu,
 • redukcji rozstępów,
 • redukcji obrzęków.
Jak przebiega zabieg UNIBODY? 

Zabieg polega na przyjemnym masażu przy wykorzystanie głowicy emitującej unipolarną falę radiową. RF powoduje podgrzanie skory, zwiększenie przekrwienia i metabolizmu w tkankach. Na obszarze zabiegowym podgrzewane włókna kolagenowe ulęgają obkurczeniu co wywołuje ujędrnienie i lifting skóry. Rozstępy stają się mniej widoczne.

Skojarzone działanie fal ultradźwiękowych oraz synergiczne działanie fal mono i bipolarnych daje wysoce skuteczne efekty zabiegowe. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu jednak dla zwiększenia skuteczności i utrwalenia efektu zalecamy serię zabiegów.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od problemu skóry oraz stopnia jego zaawansowania należy wykonać ok. 5-10zabiegów w odstępach około tygodniowych. Przebieg efektywnej kuracji usuwania modelowania sylwetki z redukcją tkanki tłuszczowej i rozstępów ustala nasz odpowiednio przeszkolony personel.

Czy zabieg UNIBODY jest bolesny czy przyjemny?

W trakcie zabiegu odczuwalne jest kontrolowane ciepło. Zabieg jest bezbolesny, odczuwalny jako przyjemny i całkowicie bezpieczny dla skóry.

Jaka jest cena zabiegu UNBODY ?

Cena uzależniona jest od obszarów zabiegowych. Więcej informacji w cenniku.

Rekonwalescencja po zabiegu :

Modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej i rozstępów zabiegiem UNIBODY jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga w zasadzie żadnej rekonwalescencji. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne, relaksacyjne ciepło. Bezpośrednio po zakończeniu pracy urządzenia skóra może być delikatnie zaczerwieniona, jednak efekt ten mija już w ciągu kilkudziesięciu minut po zabiegu.

Przeciwwskazania:
 • ciąża
 • infekcje
 • blizny i inne zmiany na skórze w obszarze zabiegowym
 • nowotwory
 • implanty metalowe
Zalecenia pozabiegowe :

1. W dniu zabiegu zwiększ aktywność fizyczną.
2. Zmień dietę na niskoenergetyczną.
3. Wypijaj min. 2 litry wody dziennie

Kontakt

ul. Racławicka 22 lok.1
42-217 Częstochowa

513 388 727